Просто Марина

Мигранты пытались прорваться в туннель под Ла-Маншем

Recommended Posts

переживать на счет мигрантов не стоит

Ты случаем не путаешь мигрантов с беженцами? зачем по-твоему венгры стену строят?

Они все равно в сторону Ла-Манша побегут

Такое впечатление, что их гонят . Строго в определенном направлении... а вот куда этот поток повернут дальше... вот это пока неизвестно...

Только представь - десятки-сотни тысяч людей идут к тебе домой (без твоего согласия и приглашения)... впереди женщины с маленькими детьми на руках... это тебе не санкционные продукты...

Sdílet tento příspěvek


Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

А зачем ходить за примером далеко?

Была такая страна, в тяжёлые времена (временно) разместившая на своей коренной территории беженцев из соседней Албании.

Прошло не так уж и много лет (одно поколение), и запылали древние храмы приютивших соседей страны. Бомбардировщики самого мирного обьединения разогнали полицию, пытающаюся навести порядок и призвать к порядку бандитов и мародёров, а мировые силы ООН пинками выгнали из древних домов, помнящих десятки и сотни поколений остатки коренного населения. Что бы не было куда вернуться - дома были сожжены, храмы разрушены, границы перенесены.

Это было не так давно, в этом столетии. Неужели все уже позабыли, КАК это просто и быстро делается?

UPD. На севере Чехии имеются обширные и слабозаселённые районы. А самой Чехии давно уже пора покаяться за зверски выгнанное население этих районов и благодарно принять толпы чёрных обезьян обездоленных. То, что все эти толпы из в прошлом вполне себе благополучных стран, поставленных на грань существования после демократического вмешательства США - злобное измышление.

Sdílet tento příspěvek


Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky
Ты случаем не путаешь мигрантов с беженцами? зачем по-твоему венгры стену строят?

 

Нет, я просто опустил слово "нелегальных".

 

Такое впечатление, что их гонят . Строго в определенном направлении... а вот куда этот поток повернут дальше... вот это пока неизвестно...

 

Я думаю, что в том направлении, на которое ты намекаешь, их палками не загонишь. Ибо что они там будут делать? :) Это тебе не сытая англия с пособиями выше средней зарплаты в иной стране.

Sdílet tento příspěvek


Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

То, что большинство организованных в "клубы по интересам" албанцев переселилось дальше в Европу (достаточно зайти в пару обменников в Праге), Сербии не сильно помогло.

Sdílet tento příspěvek


Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

В Сербии была причина гораздо глубже. Тито хотел, чтобы Албания вошла в состав Югославии. Для этого он позволил албанцам селиться в Косове. При этом политика вынуждала сербов покидать эти края. Албания в итоге так и не вошла в состав Югославии, а сербы оказались меньшинством.

Sdílet tento příspěvek


Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Не только. Был ещё и такой фактор, как наивысшая в Европе рождаемость ...

а) - пустили

б) - создали условия для размножения

с) - вот уже и большинство (диктующее свои условия)

Sdílet tento příspěvek


Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Это ты сербам расскажи.

Sdílet tento příspěvek


Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Недавно чешские газеты писали про циганку с 4-мя детьми. Она имеет 56 тыс крон + расходы на жилье. Разведена с мужем, но муж проживает с ними.

Нафига работать, если есть лохи, которые все оплатят да еще и прогнутся под карту о расизме.

Sdílet tento příspěvek


Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

что-то я имею серьезные сомнения в 56 тысячах при просто наличии 4х детей.

как-то пробегала статья на иднесе, там считали все что можно набрать - 40 тысяч выходило при гораздо бОльшем числе детей

Sdílet tento příspěvek


Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Есть много финтов которые gadžo никогда не придёт в голову использовать.

Один из способов прямо указан, хоть отец детей и живёт с ними - она мать одиночка. Кроме того и своих собственных детей можно выкинуть на улицу а потом взять "do pěstounskou péčí". Т.Е. формально о них заботится бабушка - инвалидка на всю голову.

Такими финтами получают и больше указанной суммы. Ну и плюс "за жильё" неплохо зарабатывают. Но это отдельный финт.

Короче - один такой "хитровыделанный" мигрант нагрузит социалку так, что четыре работающих своими налогами не удержат.

Sdílet tento příspěvek


Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

все вышеперечисленное - банальное мошенничество, которое должно наказываться соответствующим образом.

Sdílet tento příspěvek


Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky
все вышеперечисленное - банальное мошенничество, которое должно наказываться соответствующим образом.

 

Ага! Только тронь такого тут же пойдут сопли, что мол вы все звери и не любите циган.

Sdílet tento příspěvek


Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Либералам и демократам - не читать.

А вот тем, кто хочет понять, КАК и почему цыгане живут в Чехии - очень рекомендую.

Заметим в скобках, что это ещё и без выше описанного финта с "адопцией" детей родственниками, при живых и здраствующих родителях.

Скрытый текст:
Také jste si jistě všimli nepokojů v Č. Budějovicích. Potkal jsem jednoho starého známýho cikána, co u mě kdysi čtrnáct dní dělal nějakou brigádu. Vystupuje z pěknýho BMW, na sobě značkový šaty, značkový boty, zlatej řetěz na krku. Říkám co to je, co se to v Českých Budějovicích děje. Proč tam 95% těch lidí byly rodiny co tam bydlí, myslím na Máji? Pozval jsem ho na pivo a dozvěděl jsem se, pravděpodobný důvod těchto nepokojů.

 

Povídá: „No šéfíku poslouchejte, známe se dlouho, gadžové sou nasraný, neumí využívat systém a závidí nám, já Vám povím jak to děláme.“

 

1/ Nejdůležitější příjmy jsou, že každý rok musí moje žena porodit dítě, na to můžeš vybrat jednorázově dopředu , všechny přídavky, což dělá Kč 230 000,-. Dají tě to pěkně na ruku a nebo šek a v bance to máš za pět minut. Za to si koupím trocha zlata na krk já i žena, ojeté auto, nějaké luxusní hadry a voňavky i do herny zajdeme s manželkou a ukážeme gadžům , kdo jsme my Romové, že pro nás pustit Kč 20 000 až Kč 30 000 za večer nic není. A to jdeš ráno domů z herny, gádžové běží do práce a mají rasistický kecy. Tak jsem jim to minule nandal, říkám: „koukejte víc makat ať my romové máme větší dávky, takhle už se nedá žít“. Hele ty čuměli.

 

2/ Pak se musíš domluvit s domácím na pronájmu tak, aby to nasadil co nejvýše, a protože nájem nám platí město, tak řekněme, on chce do kapsy Kč 10 000, řeknu mu hele dej nájem Kč 15 000,- oficiálně a mě vrátíš Kč 5 000,- Všichni na to kejvnou šéfíku! Všichni jsou spokojený.

 

3/ S vodou, elektrikou a topením si nemusíme dělat žádné starosti, to nám platí sociálka, protože já ani moje žena jsme nikdy nepracovali a nic nemáme, tak to je snad jasný, že se o nás musí postarat né?

 

4/ Pak jěště dostáváme sociální dávky na jídlo a oblečení, uhlí atd. Hele s třema dětma je to kolem Kč 30 000,- Takže dobrý né!

 

5/ Hele šéfíku, protože nám platí sociálka elektriku, tak zajdeme na EON a zvýším si drasticky zálohy na elektriku, tak abych to nikdy nemohl propálit. Nikoho to nezajímá. A sociálka je šťastná, že tam nechodíme a nenadáváme jim do bílejch sviní, však víš, to soudní rozhodnutí, minule řekli u soudu, že to není rasizmus. No a když nám něco nedají, kurva tak tam jdeme celá rodina a to bys viděl jak to funguje. Jsou posraný až za ušima a dají nám co chceme. No a protože je elektroměr na moje jméno, ten přeplatek vrátí mě za rok na moje konto v bance. Hele někdy dobrý, dělá to i Kč 35 000,- za rok, dobrý sou, né!

 

6/ To co jsem říkal o elektrice děláme i s vodou a plynem, takže taky něco kápne na konci roku dostaneme v průměru tak Kč 28 000,-

 

7/No a protože nemám práci a něco chci dělat, tak si vezmu katalog na nejnovější mobily a televize a další elektroniku, zajdu do zastavárny, domluvím se s majitelem o jaký výrobky by měl zájem, co se mu nejlíp prodává. On mě to označí v katalogu, domluvíme se na ceně. Jsou to svině, většinou mě dají jen polovinu ceny v katalogu, ale dobrý, za hodinu práce, kurva balík. No a my ze starou jdeme do prodejny elektroniky, napřed se mračí, ale když jim ukážu kolik dostávám každý měsíc od sociálky, a že mohu splácet , tak to dají. My s mámou vybereme elektroniku co nám označil majitel zastavárny a koupíme to všechno na půjčku. Někdy dvě televize, máme hodně dětí kurva né, dva telefony, radio, video, CD atd. Ihned ještě nově zabalené mu to odvezeme do zastavárny a on nám vyplatí tu půlku co jsme se domluvili. Hotově. Dobré né? Samozřejmě nic nesplácíme, kurva vždyť jsou pojištěný. Mě nic žádnej exekutor nic nesebere, já kurva nic nám. A jsou gažové v prdeli.

 

No to zvládneme i dvakrát týdně, je to dřina, ale nemůžeš to dělat pořád. Myslím tak Kč 200 000,- máme za rok. Když přijde exekutor, nikoho nikdy nenajde a jak se ty lumpové bojí k nám chodit. My je postrašíme a jdou do prdele.

 

8/ Výborné jsou měsíce před školním rokem, to máme nárok na brašny do školy a další věci jako školní potřeby, je třeba to nepodceňovat, obuv a sešity a další pomůcky, třeba na tělocvik, no dobrý šéfíku. Moje máma vymyslela dobrej tah. Jde do obchodu koupí tu nejdražší tašku za Kč 1 500,- a další věci za dalších Kč 1000,- jde na město a oni jí to proplatí, pak vezmeme tašku a věci a jdeme nazpět do obchodu to vrátit, ale nemůže jít sama, oni ty svině to nechtějí bez dokladu vrátit peníze, ale jak nás tam přijde pět a začnem řvát, paní ještě ráda vrátí všechno a takže taky dobrý. Hele korunka ke korunce a minule jsem to celý vsadil na 19 červenou na ruletě tu školní tašku a kurva padla a jsme v balíku.

 

Na co si vy gadžové tady pořád stěžujete? Tohle je ráj na zemi. No já musím pomalu jít, jdeme si se starou koupit koberce, tak poslouchejte.

 

9/ No a na konci měsíce dojdeme na sociálku, že děti nemají co jíst, poprvé ta vedoucí nechtěla nic dát, tak jsem děti seřezal, aby pěkně řvaly a nechal jsem jí to v paneláku na chodbě, tam co bydlí. Od té doby vždycky něco dá.

 

No šéfíku, vyšel jsem ze sedmé třídy, ale počítat umím, známe se dlouho tak kurva Vám to řeknu. Tak za rok :

 

1/ Dítě každej rok………………………..Kč 230 000,-

 

2/ Rozdíl nájmu…………………………..Kč 60 000,-

 

3/ Rozdíl na elektrice…………………..Kč 35 000,-

 

4/ Rozdíl voda´ a plyn………………….Kč 28 000,-

 

5/ Sociálka na žití………………………..Kč 360 000,-

 

6/ Na elektronice…………………………Kč 200 000,-

 

Takže bratru ročně……………………..Kč 913 000.-

 

 

 

No a to dělá měsíčně Kč 76 083,- Nějakej další meloušek také děláme po nocích, ale to Vám povídat nemohu. Takže připočtěte nějakejch Kč 300 000,- k tomu a měsíční doplatky ze sociálky, no šéfíku dobré na co si pořád stěžujete Vy bílý. Mě to bratru hodí měsíčně Kč 100 000,- a když přijde policajt a něco se ptá pošlu ho do prdele, rasistu!

Tohle je ta pravá Amerika, to je země snů , šéfíku já běžím, než mě zavřou v těch kobercích mějte se! Dlouho jsem se za ním díval a kroutil nevěřícně hlavou. Po rozhovoru s tím cikánem se zamýšlím a zamýšlím a opravdu se lidem v Českých Budějovicích ani trochu nedivím. Pojedu tam protestovat také!

801ad783fd_91970515_o2.jpg

Sdílet tento příspěvek


Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

то, что легко проверяется

2/ Pak se musíš domluvit s domácím na pronájmu řeknu mu hele dej nájem Kč 15 000.

3/ S vodou, elektrikou a topením si nemusíme dělat žádné starosti, to nám platí sociálka, protože já ani moje žena jsme nikdy nepracovali a nic nemáme, tak to je snad jasný, že se o nás musí postarat né?

5/ i Kč 35 000,- za rok, dobrý sou, né!

6/ 28 000,-

итого 15 * 12 + 35 + 28 - это больше, чем даже теоретически возможно набрать давок на жилье в праге. а он живет в будеях якобы.

а уже через год будет 'V případě, že jsou vraceny nějaké zálohy – například přeplatek za elektřinu nebo plyn – pak se tento přeplatek započítá jako příjem – resp. náklady se o tuto částku sníží.'

 

4/ Pak jěště dostáváme sociální dávky na jídlo a oblečení, uhlí atd. Hele s třema dětma je to kolem Kč 30 000,- Takže dobrý né!

брехня, им могут что-то там доплатить до прожиточного минимума. с тремя детьми это явно не 30 тысяч (при этом надо не забывать, что выплата за жилье тоже на это влияет)

 

No a my ze starou jdeme do prodejny elektroniky, napřed se mračí, ale když jim ukážu kolik dostávám každý měsíc od sociálky, a že mohu splácet , tak to dají. My s mámou vybereme elektroniku co nám označil majitel zastavárny a koupíme to všechno na půjčku.

так и вижу банк, который ничего не знает про великолепную историю данного персонажа и пуйчит ему стотыщ на телек, телефон и прочие батарейки :-)

 

1/ Dítě každej rok………………………..Kč 230 000,-

Pokud se v rodině narodí další dítě, nárok na rodičovský příspěvek na starší dítě zaniká, a to i v případě, že na narozené dítě náleží rodičovský příspěvek ihned od narození ve stejné výši, v jaké náleží doposud na starší dítě. Změnu je nezbytné ohlásit příslušnému orgánu, aby nevznikl přeplatek na dávce.

 

в общем, харе фантазии чьи-то перепечатывать.

 

давок они, конечно, набирают, но не в таких объемах :)

 

p.s. ну и главное - имей цыган миллион в год - жил бы он в том говне, в котором он живет ? :-)

Sdílet tento příspěvek


Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku

    Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku