kait

Янукович.

Recommended Posts

Добавлю, что II степень ему дал в 2008-м Ющенко, а III степень в 2004-м Кучма. С каждого президента по ордену за каждые летние Олимпигры — Савлохову полный кавалерец.

Sdílet tento příspěvek


Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Чем жеж он так классно "торгует"?

Sdílet tento příspěvek


Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky
- Что общего между президентами Кеннеди и Януковичем?

- Пока,- ничего.

Sdílet tento příspěvek


Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Афигець.

 

....працівники колонії, які мене підтримують, після оприлюднення цих відеозаписів на каналах телебачення передали мені точний план розташування всіх прихованих відеокамер, які встановлені за вашим дорученням в приміщеннях, де я перебуваю. Суспільству, можливо, буде цікаво дізнатися, що три відеокамери встановлені в кімнаті для конфіденційних зустрічей із захисниками, дві приховані відеокамери безпосередньо в душовій кабінці та по одній над кожним з двох унітазів (вибачте за деталі). Камер скритого відеоспостереження встановлено таку кількість, що від них неможливо ніде сховатися ні вдень, ні вночі.

...

У зв’язку з цими обставинами у мене немає до вас ніяких прохань або пропозицій.

...у мене до вас ЭЭЭ тільки три питання, на які прошу вас відповісти публічно.

 

По-перше, що ви особисто хочете побачити на відеозаписах, зроблених прихованими відеокамерами в душі, в туалетах, в тюремній палаті, в кімнатах, де здійснюються медичні процедури з повним роздяганням?

...

Друге запитання, яке у мене ЭЭЭ до вас. Коли по вашихм каналах телебачення буде продовження цього цікавого для вас серіалу? Коли очікувати продовження відеозаписів вже в стилі ню?

....

І останнє, третє запитання.

Ви не хотіли б спробувати помістити під цілодобове публічне відеоспостереження з прямою трансляцією в Інтернеті вашу дружину Людмилу або свою матір, якщо вона ще жива

 

Музыкальный комментарий:

 


Sdílet tento příspěvek


Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku

    Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku