STV

Пришел "очаровательный" спам

Recommended Posts

могу адресом поделиться, сам отвечай этой пани Давид ))

Sdílet tento příspěvek


Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Совсем охренели. Если это была правда..

Цитата

Drahý příteli,

Jmenuji se Anastasia Kotvitska, manželka ukrajinského podnikatele a politika Igora Kotvitského (bývalý poslanec za Lidovou frontu a také člen Charkovské regionální rady). Možná jste viděli ve zprávách, že mě chytili na hranici s 28 miliony dolarů (USD) a 1,3 milionu eur (eur) při přechodu z Ukrajiny do země Evropské unie, Maďarska.

Maďarské celníky objevily peníze v mém zavazadle kvůli chybě některých velmi vysokých úředníků na maďarské straně hranice. Peníze jsem vzal přes hraniční přechod pro uprchlíky do Evropské unie, když jsem utíkal před válkou ve své zemi, na Ukrajině.

Konzultoval jsem několik velmi vlivných lidí, kteří mi pomohli vyřešit problém v Maďarsku, a část peněz (20 milionů dolarů) mi byla vyplacena a uvolněna zpět. Když píšu tuto zprávu, jsem na tajném místě, které nemohu nikomu prozradit, protože Kyjev zahájil trestní řízení kvůli mému opomenutí prohlásit odstranění 28 milionů dolarů (USD) a 1,3 milionů eur (eur) z Ukrajiny.

Ve výše uvedené poznámce velvyslanec Gheorghe Leucă (stálý zástupce Moldavské republiky při OSN) přesunul peníze do UBS Bank Švýcarsko. Chci s vámi spolupracovat a nechat si poslat peníze ze Švýcarska do vaší země na okamžitou investici kvůli zvědavým očím.

Pokud souhlasíte, že se mnou budete spolupracovat a budete dostávat peníze ve své zemi, aniž byste můj návrh někomu odhalili, jsem ochoten vám dát 10 % peněz, jakmile je obdržíte.

Všechny informace, které jsem vám poskytl ve své zprávě, jsou ověřitelné, ale důrazně vás žádám, abyste je ponechali pouze mezi námi oběma, protože cokoli opačného, prosím, ohrozí veškeré úsilí, které jsem v tomto ohledu vynaložil.

S pozdravem,

Anastasia Kotvitská

 

Sdílet tento příspěvek


Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Что удивляет? Были нигерийские письма, стали украинскими.  ;)

Sdílet tento příspěvek


Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky
1 час назад, Ratatosk сказал:

Совсем охренели.

Более чем ожидаемо. Странно, что так поздно.

Sdílet tento příspěvek


Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Позвонили! Только что позвонили. И номер явно левый, с каким-то диким международным кодом. Ну, думаю, вот оно - ща оторвусь с вопросами "чей Крым" и так далее :). 

Но увы, судя по уровню английского, звонили из штата Пенджаб.

- Айм колинг ю фром майкрософт компани, окей? Ви ресивд северал ворнинг нотификейшн ласт три викс, окей?

Кароч, не стал я слушать и бросил трубку. А так надеялся на звонок из "чешского банка" или "полиции" :).

  • Haha 1

Sdílet tento příspěvek


Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky
3 минуты назад, Zeb Stump сказал:

почти каждый день развлекаюсь

На эту же тему? Или украинцы звонят?

Sdílet tento příspěvek


Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky
1 час назад, GDV сказал:

На эту же тему? Или украинцы звонят?

Службы собственной безопасности ЦБ, СБ, ВТБ, служба по работе с к клиентами Газпрома, Московское управление по экономическим и финансовым преступлениям. Последние сразу угрожают уголовкой за отказ сотрудничать с органами :rotfl:

Газпромовские туповатые, наглые и напористые...

  • Haha 2

Sdílet tento příspěvek


Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Ну хоть не скучаешь там :).

Sdílet tento příspěvek


Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

почему мне никто не звонит?

Sdílet tento příspěvek


Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky
8 часов назад, Karl сказал:

почему мне никто не звонит?

;)

Sdílet tento příspěvek


Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky
9 часов назад, Karl сказал:

почему мне никто не звонит?

как она может тебе позвонить, если ты её в этот момент @б@шь

ну или недавно было.

Sdílet tento příspěvek


Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Первый признак мошенничества: звонок не с единого защищенного федерального либо корпоративного номера (например: СБ это 900, ВТБ 1000 и пр...), второй - никогда не представляются полностью: ФИО, должность, цель звонка, каналы обратной связи, третий - манера разговора: нахрапистость, наглость,  туповатость... особенно, когда званит девачка... менеджерка по контролю за работой с клиентами... как правило,  Анжела ;-)

  • Upvote 1

Sdílet tento příspěvek


Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

ну вот и я дождался. Позвонил чех и начал втирать какой кризис у Ламборджини. Я ему открыто с душой, что меня совсем не интересует какой у них там кризис. По акценту, товарищ быстро определил, что я не чех.

- Вы будете украинец?

- Нет. Я русский

- Так это ещё хуже

 и повесил трубку. :):) 

  • Haha 2

Sdílet tento příspěvek


Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky
11.07.2023 в 16:22, Ratatosk сказал:

Позвонил чех и начал втирать какой кризис у Ламборджини

С какой целью втирал?
Ламбу недорого без очереди предлагал?

Sdílet tento příspěvek


Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku

    Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku