Recommended Posts

Podle slovniku se da zkontrolovat pouze pravopis. Ale existuji i jine chyby, co ukazuji, kdo to pise, rodily mluvci nebo cizinec. Kdyby ALKA mela cas opravovat prave tyhle chyby, tak to by bylo skvele :):) .

Sdílet tento příspěvek


Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Bojím se, aby se to potom neobrátilo proti mě! - Budete naštvaní, že Vás pořád opravuji :( ...A také se může stát, že se potom budete bát psát - raději nic nepsat, než psát s chybami...

Ještě popřemýšlím co s tím udělat!

Sdílet tento příspěvek


Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky
Ale existuji i jine chyby

Jde o stylistiku? Stylistika je moc důležitou otázkou, protože

pravopis se da zkontrolovat podle slovniku

Amelie , omlouvám se, změnila jsem pořádek slov ve větě :)

 

Budete naštvaní, že Vás pořád opravuji

Alko , kdyby mne opravoval někdo negramotný, ano. Ale Vám důvěřuji.

raději nic nepsat, než psát s chybami

Za to co tady pišeme žadné poznámky nedostávame :rolleyes:

Sdílet tento příspěvek


Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky
:) V poradku. Ja jsem to psala jako reakci na zpravu oceany, rikala, ze kontroluje sebe prave podle slovniku.

Sdílet tento příspěvek


Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky
Za to co tady pišeme žadnй poznбmky nedostбvame :rolleyes:

Myslis tim znamky? ;):D Ctrky napriklad :lol::lol: .

Sdílet tento příspěvek


Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky
Podle slovniku se da zkontrolovat pouze pravopis. Ale existuji i jine chyby, co ukazuji, kdo to pise, rodily mluvci nebo cizinec. Kdyby ALKA mela cas opravovat prave tyhle chyby, tak to by bylo skvele :):) .

Podle slovniku se da zkontrolovat pouze pravopis. Ale existuji i jine chyby, ktere ukazuji, kdo to pise, rodily mluvci nebo cizinec. Kdyby ALKA mela cas opravovat prave tyhle chyby, tak to by bylo skvele

 

Už to začíná....začneme opravovat a pak to začne být nudné a ten, kdo to napsal začne vysvětlovat... a budeme se jen dohadovat o chybách... :(

Myslím, že na opravování chyb je ještě brzy - jsme teprve na začátku. Časem se to určitě zlepší! :)

Sdílet tento příspěvek


Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

ALKO

dekuji moc moc moc :wub: . Ale kdyz pisu tvuj nik (nevim, jak se to rekne cesky) v 5. pade, tak se mi to moc nezda, promin :rolleyes:. Muzu prosim oslovovat Te ALCO?

Sdílet tento příspěvek


Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Prave ze ne. Ja bychom taky uvital opravy chyb by ALKA po nas. Protoze obcas to delam tez, a chci videt jestli to delam spravne. Hlavny nas problem je v tom, ze jsme vymyslime nejaky rusky vzkaz a pak prelozime doslovne do cestiny. Co je spatne.

 

Cesi jsou moc slusny, a nikdy se te ne ukazou na tvuj omyl. Ale k tomu by jsme pouzili tento fora. To bych slouzilo pro nas prospech.

 

Komu to ne libi, at to ne cte tuto vetu. Nebo muzeme zalozit jinu pod nazvem Oprava ... a neco

Sdílet tento příspěvek


Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky
ALKO

dekuji moc moc moc :wub: . Ale kdyz pisu tvuj nik (nevim, jak se to rekne cesky) v 5. pade, tak se mi to moc nezda, promin :rolleyes:. Muzu prosim oslovovat Te ALCO?

:D Jak chceš i ALKO i ALČO je správné. :D

Jmenuji se Alena - zkráceně Alka nebo Alča.

Sdílet tento příspěvek


Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky
Guest Ket_za_rulem
...Myslím, že na opravování chyb je ještě brzy - jsme teprve na začátku. Časem se to určitě zlepší! :)

Jo! Jo!

Můj manžel mi furt řikai stejné. Jsem bydlím s Čechem 3.roky a česky mluvit ani psát neumím.

Sdílet tento příspěvek


Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Ješte mně něco napadlo. Kdy čtu román o lásce, přečte se to brzy :rolleyes:

Kdybych mohla se stejnou ryhlosti přečist encyklopedie ...

Ale nemám takový problem s ruštinou.

Sdílet tento příspěvek


Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku

    Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku