Logical

Форумчане
 • Content Count

  965
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  14

Logical last won the day on July 10

Logical had the most liked content!

Community Reputation

427 Очень хороший

About Logical

Recent Profile Visitors

2,495 profile views
 1. вполне логично
 2. А что вполне достойный экземпляр, чтобы оградить окружающих от твоих респираторных выделений.
 3. Dostanete-li doporučení nebo žádanku k provedení testu od lékaře musíte vyhledat vhodné odběrové místo. Jestliže nemáte žádanku k provedení testu od lékaře, avšak máte příznaky onemocnění, tak postupujte dle výše uvedeného postupu. Jestliže nemáte ani žádanku k provedení testu od lékaře a ani nemáte příznaky onemocnění, test na přítomnost nového koronaviru není indikován. Lze ho provést, ale pouze na několika odběrových místech a testování si musíte uhradit sám (orientační cena je 2900 Kč). Я так понимаю doporučení k provedení testu od lékaře это же тоже по медстраховке, кто в курсе? Взято отсюда Ministerstvo zdravotnictví ČR
 4. Пишут чехи были не спокойны продолжение истории про прямое сообщение прага-москва. рассылка от аэрофлота. Vzhledem k tomu, že výsledek jednání mezi ruskou a českou stranou ohledně povolení letů mezi Moskvou a Prahou nebyl pro českou stranu dostatečně uspokojivý, je celý letový provoz mezi RF a ČR v tuto chvíli zablokován. Omlouvám se za přehnaný optimismus z předchozího emailu. sorry, jako.
 5. И это правильно износились и моментально в морэ
 6. Ай молодец, Ох хорошо подметил
 7. Не хочу портить настроение Ограничения по Бельгии "Hranice otevřeny pro všechny mimo návštěvníky Prahy, kteří při vstupu do země musí vstoupit do karantény a také se podrobit testu na covid-19.
 8. а что случилось? пс был такой факт: если спортивную обувь бросить в океан, то она не утонет 10 лет
 9. Такое теперь только в старом кино можно увидеть.
 10. Меньшее зло это если не будут закрывать школы, классы на карантин. Заболел ребенок идёт лечится, здоровый ходит в школу на занятия. имхо
 11. Как по мне онлайн образование это рай для социопатов или порождение в детях социопатии.
 12. Как правило за гос. онлайн образование топят те у кого дети уже окончили учится в школе или те у кого дети будут точно учится платно в частных школах с офлайн образованием.