Olina-solo

Форумчане
 • Content Count

  1,974
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  15

Olina-solo last won the day on September 24

Olina-solo had the most liked content!

Community Reputation

478 Очень хороший

1 Follower

About Olina-solo

 • Rank
  Старожил форума
 • Birthday 07/11/1961

Информация

 • Пол
  Женщина
 • Город
  Запад

Старые поля

 • Skype
  olina-solo

Recent Profile Visitors

5,119 profile views
 1. Не было слякоти. У нас зять из Брюгге.
 2. На Рождество Еще там в карете на лошадях покататься можно
 3. Наверно поздно, кто едет в сторону Рoзвадова завтра будет такая акция. Podzimní jízda historických vozidel krajinou Českého lesa se koná 19.9.2020 se startem a cílem v Rozvadově.
 4. Мой муж не был в комсомоле т. к. занимался радиохулиганством- радиопират .
 5. На глазах остальных водителей
 6. Когда на честь Милослава Стингла приезжали на самую западную точку ЧР путешественники, среди них был один молодой человек- из городка Плана у Марианских Лазни. От своего города путь Сантьяго прошел пешком с собакой.
 7. Появилась подработка у местных таксистов ездить в Немецко за продуктами для пражаков. На очереди плзеняки/ пошучивают.
 8. Poronavirus SarsCoV2 je nejinteligentnější vir na světě. Zpočátku napadal lidi bez roušek (nebyly povinné), řádil na Praze 6 a týdny se vyhýbal domovům pro seniory. Přestože jsme roušky našili a nasadili i v autě nebo v lese, napadal lidi dál. Zajímavé je, že pro něj byly nebezpečnými místy malé obchody a služby, ale supermarkety, květinářství a galantérie rozpoznal. Poté se rozhodl, že nebude navštěvovat hobby markety, ale líbilo se mu v kostelech. A pak se mu zalíbilo uvolňování a nejvíce kadeřnictví. Pejsky on rád nemá a do psích salónů nechodí. V letních týdnech se koronavirus projevil jako génius. Převážně si udělal prázdniny a návrat si načasoval přesně na dnešní den 1. září. Celé léto jezdil v metru, do horka v tramvajích a autobusech se mu nechtělo. Je noční živel, tak hospody a bary navštěvuje až o půlnoci. Má neskutečný přehled o umístění hranic krajů. Ve vlaku Brno-Ostrava skákal na lidi až po přejezdu hranice MS kraje. A přesně ví v obchodních centrech, kde je vchod do lékárny. Také je matematicky zdatný. Kde je 100 lidí nevkročí, jakmile však napočítá 101, vnitřní prostory navštíví. Autor: Ševčík Radim 8
 9. Я покупала в 95м эту книгу как и Поиск
 10. Сначала Вектор, Электроника, Поиск. Книга Фигурнова « IBM PC для пользователя » ...
 11. У кемпа Буцек / Bucek постоянно, оставливаясь размять ноги, нахожу грибы. Не всегда беру там сейчас магистраль всем ходом строят а сторону Крушовице и Вар И в Праге
 12. Мы там были в 21 год назад и была удивлена. что не собирают, а для красоты и как экскурсия о грибах.