lovermann

Готта - в президенты

Recommended Posts

Как вам нравится этот цирк? В случае референдума, Карел хочет баллотироваться в презики :D:wacko:

Sdílet tento příspěvek


Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

А чё - намана. Почему бы и нет? Я бы не удивился, если бы Готтик стал первым мультиславиковым президентом. В Чехии всё возможно!

Sdílet tento příspěvek


Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Он у Шварца пример берет. Тот тоже в Австрии национальный герой и почти президент B)

Sdílet tento příspěvek


Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Представляете, встречаются в Жидлоховицих президент Карел Готт с канцлером Арнольдом Шварценеггером и ...

Sdílet tento příspěvek


Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

...и один поет, другой мышцами играет. Понятно, кто что делает? Арни как раз поёт...

Sdílet tento příspěvek


Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Между прочим - Готт очень уважает Москву!

Sdílet tento příspěvek


Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Гм. Я бы сказал, что Германию он куда больше уважает... :^)

 

Да, и кстати - Карел Готт НЕ хочет баллотироваться:

 

Gott: Politici, zbavte mě dilematu
Hudebníci Aleš Brichta, Lou Fanánek Hagen a Petr Pečený založili iniciativu Karel Gott - prezident. Navrhují, aby se zpěvák účastnil přímých prezidentských voleb. O své případné kandidatuře hovořil Karel Gott s LN.

PRAHA - LN: Trojice vašich kolegů přišla s iniciativou Karel Gott - prezident. Co tomu říkáte?

 

Myslím, že si ani nedovedou představit, že by k tomu došlo. Oni spíš nespokojeně reagují na to, jak proběhla obě kola volby prezidenta. Pokud by se stejná situace měla opakovat i ve třetím kole a došlo by k přímé volbě, pak by asi mělo smysl prohlásit, že my umělci si myslíme, že by mohl kandidovat ten, který je u nás a v zahraničí populární, i když jen jako zpěvák. To je celé.

 

LN: Na tiskové konferenci ale Aleš Brichta tvrdil, že byste v případě přímé volby kandidaturu zvažoval.

 

Na tiskovku jsem poslal dvě věty, které tam měly zaznít. Prohlásil jsem, že doufám, že se naši politici konečně dohodnou a opravdu zvolí nějakou osobnost. A tím mě také zbaví dilematu o případné kandidatuře přemýšlet.

 

Pokračování na straně 2
Dokončení ze strany 1

 

LN: Takže se nechcete ucházet o úřad prezidenta?

 

Ne, určitě ne. Jedině mě pobavila myšlenka, jaký by to byl dobrý fór, kdyby byl příští novoroční projev zpívaný.

 

LN: Nerozmyslíte si to ještě?

 

Ne. Myslím si, že by to pro mne nebylo. Stačí malá chybička, řeknu něco, co nebude příliš diplomatické, a vznikne směšná situace. Nemá smysl to zvlášť rozebírat, moje stanovisko je jasné: doufám, že se politici dohodnou. Moji kolegové a kamarádi jen reagovali na tuto nepěknou situaci a celou akci vnímají především demonstrativně.

 

LN: Zdá se ale, že je dost lidí, kterým byste jako prezident nebyl proti mysli. Co tomu říkáte?

 

Velmi mi to lichotí, ale jedna věc je, jestli si to umím představit a zvládl bych to, a druhá, že taková myšlenka vůbec někoho napadne a chtěl by ji realizovat. Pro zpěváka populární hudby je to nezvyklé a velmi povzbudivé.

 

Lidové noviny, Titulní strana, 06.02.2003, Jana Machalická

Sdílet tento příspěvek


Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku

    Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku