Ratatosk

«Исламское государство» обзавелось собственной валютой.

Recommended Posts

Тема о ИГИЛ, и уже второй же пост о РФ.

То есть кушить мы по-прежнему не можем, но аквариум продать надоть.

это клиника... ПЖ видимо покосило тут народ сильнее, чем я предполагал.

Sdílet tento příspěvek


Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

77955-INNERRESIZED600-600-isis-coins.jpg

- без колосьев не обошлось...

Sdílet tento příspěvek


Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky
По моему тут пол форума пораженные, не?

Прое́кция (лат. projectio — бросание вперед) — психологический процесс, относимый к механизмам психологической защиты, в результате которого внутреннее ошибочно воспринимается как приходящее извне. Человек приписывает кому-то или чему-то собственные мысли, чувства, мотивы, черты характера и пр., полагая, что он воспринял что-то приходящее извне, а не изнутри самого себя. Осуществляя проекцию, он совершенно уверен в том, что другой человек действительно обладает этими качествами. :(

Sdílet tento příspěvek


Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky
Зато аквариум продал, правда?

:icon_nail:

Есть еще один... надо? :rolleyes:

Sdílet tento příspěvek


Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Монетки какие-то. Я уж думала - уши неверных...

Sdílet tento příspěvek


Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Экая ты добрая.

Sdílet tento příspěvek


Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Když jsem byl v Emirátech, korunní princ, který už teď vykonává funkci krále, mi říkal: oni mají střechovou organizaci, která se jmenuje Muslimské bratrstvo. Šéf Al-Káidy je člen Muslimského bratrstva, šéf Tálibánu je člen Muslimského bratrstva… Prostě všichni jsou svým způsobem na jedné lodi.

 

Takže já vidím Islámský stát jako organizaci, která má mnoho filiálek, ale v zásadě je to pořád jedno a totéž. A teď teroristickými útoky připravují ovládnutí těch zemí. Ať už je to ovládnutí Tuniska, Kuvajtu. Víceméně se jim už podařilo ovládnout Libyi, do jisté míry Jemen, Somálsko, Nigérii, Niger, Mali, Sýrii, Irák, Afghánistán. Vidím to jako pokračující proces toho, čemu jsem na tiskové konferenci říkal metastáze rakoviny, která se jmenuje Islámský stát. A nenechte se mýlit tím, že některé organizace budou tvrdit, že nemají nic společného s Islámským státem. Mají společné to základní, a to je ideologie. © М. Земан.

 

Так что всё не так просто и однозначно. ИС - вовсе не толпа неграмотных радикалов, которую можно разогнать одним беспилотникем.

Sdílet tento příspěvek


Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

 

 

Když jsem byl v Emirátech, korunní princ, který už teď vykonává funkci krále, mi říkal: oni mají střechovou organizaci, která se jmenuje Muslimské bratrstvo. Šéf Al-Káidy je člen Muslimského bratrstva, šéf Tálibánu je člen Muslimského bratrstva… Prostě všichni jsou svým způsobem na jedné lodi.

 

Takže já vidím Islámský stát jako organizaci, která má mnoho filiálek, ale v zásadě je to pořád jedno a totéž. A teď teroristickými útoky připravují ovládnutí těch zemí. Ať už je to ovládnutí Tuniska, Kuvajtu. Víceméně se jim už podařilo ovládnout Libyi, do jisté míry Jemen, Somálsko, Nigérii, Niger, Mali, Sýrii, Irák, Afghánistán. Vidím to jako pokračující proces toho, čemu jsem na tiskové konferenci říkal metastáze rakoviny, která se jmenuje Islámský stát. A nenechte se mýlit tím, že některé organizace budou tvrdit, že nemají nic společného s Islámským státem. Mají společné to základní, a to je ideologie. © М. Земан.

 

Так что всё не так просто и однозначно. ИС - вовсе не толпа неграмотных радикалов, которую можно разогнать одним беспилотникем.

 

Толпа истинно верующих мусульман. Валюту выпустили, памятники старины разрушили, возраст согласия на брак ввели с 9 лет. Укрепляют мусульманские скрепы. на самом деле через свою религию ведут к раннему средневековью. Если и будет война, то с ними точно 'восток-запад'

Sdílet tento příspěvek


Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku

    Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku