AgentXXX 1 Report post Posted December 21, 2010 Брюзжим-с? А мне уже по дедушко-статусу положенно. Quote Share this post Link to post Share on other sites
Amorales 0 Report post Posted December 25, 2010 Ну ведь красотища же... MONTEGIRO Quote Share this post Link to post Share on other sites