Sash

Доверенность на право получения справки о несуд.

Recommended Posts

Нужно ли заверять нотариально доверенность на право получения справки о несудимости и подаче жадости на продление годовой визы? Или какую-то нужно, какую-то нет? Доверямое лицо - супруг.

Спасибо за ответ.

Sdílet tento příspěvek


Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Сделайте одну доверенность на все действия, подпишите у нотариуса и там же нотариальную копию сделайте, т.к. в РТ доверенность забирают, чтобы остался на руках оригинал.

Sdílet tento příspěvek


Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

В Кладенской ЦП сказали, что доверенность может быть незаверена, когда вопрос шел о подаче бумаг ознамени змен огледне родиного ставу..... :wacko:

Sdílet tento příspěvek


Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

QUOTE (nmk @ Mar 15 2006, 11:51) Сделайте одну доверенность на все действия, подпишите у нотариуса и там же нотариальную копию сделайте, т.к. в РТ доверенность забирают, чтобы остался на руках оригинал.

А имеется взор такой доверенности? Даже не представляю, как сформулировать текст "доверенности на все" что бы не было лишних вопросов :wacko:

Sdílet tento příspěvek


Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky
aby  mě  zastupoval(a)  v  řízení  na  Úřadu Práce ve věci povolení k zaměstnání cizince a na Policii ČR a jiných příslušných úřadech ve  věci  udělení a prodloužení trvalému pobytu cizince a nebo k vyřízení a prodloužení přechodného pobytu pro cizince nebo k vyřízení dlouhodobého víza a jeho prodloužení pro cizince, a aby zejména za mne podal(a) požadované žádosti, přijímal(a) jakákoliv rozhodnutí i jiné písemnosti a vůbec činil(a) vše, co bude vyžadovat pravomocné skončení těchto řízení, a aby činil(a) veškeré potřebné úkony při obstarávání výpisu z rejstříku trestů pro mou osobu.

Sdílet tento příspěvek


Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

QUOTE (Jin @ Mar 15 2006, 12:00)
aby  mě  zastupoval(a)  v  řízení  na  Úřadu Práce ve věci povolení k zaměstnání cizince a na Policii ČR a jiných příslušných úřadech ve  věci  udělení a prodloužení trvalému pobytu cizince a nebo k vyřízení a prodloužení přechodného pobytu pro cizince nebo k vyřízení dlouhodobého víza a jeho prodloužení pro cizince, a aby zejména za mne podal(a) požadované žádosti, přijímal(a) jakákoliv rozhodnutí i jiné písemnosti a vůbec činil(a) vše, co bude vyžadovat pravomocné skončení těchto řízení, a aby činil(a) veškeré potřebné úkony při obstarávání výpisu z rejstříku trestů pro mou osobu.

Огромное спасибо!

Sdílet tento příspěvek


Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku

    Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku