Recommended Posts

Алка, подскажи ответ на чешскую загадку: "V autě jedou Laco, Dežo a Jožo, kdo řídí?"

Pardon.. Já si myslím, že řídič :)

Sdílet tento příspěvek


Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky
Moc se mi nelíbí Váš komentář. :( Nechtěla jsem na něj reagovat, ale...Jaký je rozdíl, kde se kdo narodil a jakou má národnost? Žijete v Čechách a nechcete být čechem? Všichni přeci nejsme tak špatní! I mezi námi čechy se najdou výjimky... :D

 

Alka , nezlob se , on to tak určitě nemyslel :)

Jak se těšíš na Vánoce, upekla jsi cukroví? My s moji tchyni napekli 10 druhů

Sdílet tento příspěvek


Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky
Jak se těšíš na Vánoce, upekla jsi cukroví? My s moji tchyni napekli 10 druhů

Letos jsem nepekla - nakonec to vždycky dojídám sama a pak tloustnu! Na svátečním stole bude jen cukroví od maminky. :D

Budu péct jen vánočky - moc mě baví je zaplétat.

 

Pardon.. Já si myslím, že řídič :)

Proto je to hádanka :) ...Policie řídí auto, protože oni jedou v policejním autě ( jsou to rómská jména, tak... ).

Sdílet tento příspěvek


Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky
Policie :)

Hmmm, obcas me se zda ze jsi se narodila o 20 let pozdejc!!!! Starsi lidi tohle nevedeji!!! Muzu se zeptat schvalne? Je to pravda ze Cesi jsou znamy tim ze na dotaz "Jak se mas/vede/dari?" vetsinou odpovidaji: "Stoji to za h**no, kamarade?" Ne zlob se. Ne mel som na mysli te urazit! :)

Sdílet tento příspěvek


Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Prosim, Alko, a gdy Vy dáváte dárky na Štědrý večer nebo až na Silvestra? (Jsem v Praze od června 2006).

Sdílet tento příspěvek


Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky
Je to pravda ze Cesi jsou znamy tim ze na dotaz "Jak se mas/vede/dari?" vetsinou odpovidaji: "Stoji to za h**no, kamarade?"

Řekla bych, že vetšinou odpovídají - Mám se dobře....aby nemuseli nic vysvětlovat.

Je pravda, že se říká, že jsou češi pesimisté...takže si často stěžují na život, na nemoci, na práci, na politiku...to ale většinou v hospodě po pár pivech. :D

 

Prosim, Alko, a gdy Vy dáváte dárky na Štědrý večer nebo až na Silvestra?

Když jsme žili v Moskvě tak na Silvestra a když jsme v Čechách tak na Štědrý večer. :)

Sdílet tento příspěvek


Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky
Řekla bych, že vetšinou odpovídají - Mám se dobře....aby nemuseli nic vysvětlovat.

Je pravda, že se říká, že jsou češi pesimisté...takže si často stěžují na život, na nemoci, na práci, na politiku...to ale většinou v hospodě po pár pivech. :D

Aha, aby ostatni nezavideli!

Sdílet tento příspěvek


Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

A my dáváme dárky i na Štědrý večer i na Silvestra :) Ale jsou to různé dárky - ty největší dáváme na Silvestra.

Sdílet tento příspěvek


Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Moc mě bavý gdy Rusy říká že češi jsou pesimisté :lol::lol::lol:

 

Po štedrovečerní večeři - 24.12.

To znamena, že nemam moc času :D

Sdílet tento příspěvek


Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

V posteli si Pepik povida: -Jak vidim Ježišku, tak sem te letos malo podplatil <_<

Sdílet tento příspěvek


Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

letos naše rodina rozhodla, že žádné dárky nebudou, Vůbec. Tímto protestujeme proti komerčního zneužívání jinak hezkého svátku. A musím říct, že je to fajn. Nemusíme se tlačit v obchodech a shánět dárky, užíváme se vánoční pohody

Sdílet tento příspěvek


Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky
letos naše rodina rozhodla, že žádné dárky nebudou, Vůbec.

My si od té doby, co jsou děti velké, dáváme jen symbolické dárky ( do 100 korun ), aby byla vánoční atmosféra s dárky pod stromečkem. :)

Sdílet tento příspěvek


Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku

    Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku